Nieuws


Museum Rijswijk dicht

16 maart 2020


Museum Rijswijk is helaas voorlopig gesloten.

We volgen het advies van de overheid op.
We hopen u binnenkort weer te mogen ontvangen. 

Onze medewerkers zijn per mail bereikbaar:

Arnoud van Aalst arnoudvanaalst@museumrijswijk.nl directeur
Arjan Kwakernaak arjankwakernaak@museumrijswijk.nl conservator
Diana Wind dianawind@museumrijswijk.nl  curator
Ahmed Hammou ahmedhammou@museumrijswijk.nl financial controller
Bibi Perreijn bibiperreijn@museumrijswijk.nl coördinator balie/ winkel
Astrid Huitker astridhuitker@museumrijswijk.nl educatie
Elize Jelier elizejelier@museumrijswijk.nl coördinator verhuur/ horeca

 

Voor algemene vragen: info@museumrijswijk.nl.

 



Meer nieuws

Precious Paradise verlengd!

26 maart 2020

Iconen in Rijswijk: Teddy Scholten verplaatst!

25 maart 2020

Opening Precious Paradise

10 januari 2020

Studieruimte tijdelijk gesloten

2 januari 2020